26.09.23

7.c klassi KIK õppekäik Murastesse

7.c ja 7.sr klassid osalesid KIK õppekäigul “Avastusretk looduse igapäevaellu”. Ilmaga vedas, oli tõeliselt soe, päikeseline ja ilus sügisilm. Saime jalutada metsas, õppida taimi ja puid. Lõbusaimaks hetkeks oli võimalus ronida mudasest mäest üles ja alla, mõni tegi seda lausa mitu korda. Üllatuseks oli noortele seni teadmata puu – lehis, küll pakuti ta olevat kuuseks või männiks. See õppetund toodi ka pärast kõige meeldejäävamana välja. Lisaks sellele ütlesid lapsed, et meelde jäi ja meeldis: käbisõda, korgi mäng ja siil kellel oli 126 puuki.

#randvererohelinekool #KIKõppekäik