28.04.20

3. c tubli tulemus RMK Metsaviktoriinis

RMK internetipõhine Metsaviktoriin on mõeldud abiks õpetajatele loodusainete õpetamisel ja pakkumaks õpilastele huvitavat ning mitmekesist õppematerjali. Osaletakse klasside kaupa ja väga tähtis roll on õpetajatel, kes registreerivad oma klassi viktoriinile, innustavad neid vastuseid otsima ning abistavad selles. Tänavu oli see töö koduõppe tingimustes eriti keerukas nii õpilastele kui neid juhendanud õpetajatele ja lapsevanematele.

Kõigi raskuste kiuste otsisid ja leidsid 2020. aastal Metsaviktoriini küsimustele vastuseid õpilased 928 klassist, kokku 241 koolist üle Eesti ja nende seas ka meie 3. c klass, kes saavutas tubli 46. koha!

Rõõmustame üheskoos!

#randvererohelinekool