29.05.24

3. klassid KIK õppekäigul Proto avastustehases

3. klassid käisid KIK õppekäigul Proto avastustehases 29. mail 2024, kus teemaks oli “Kompass” ning lisaks oli võimalus omal käel külastada Proto avastuskeskuses olevaid väljapanekuid.
Kompassi õpetav tund toimus õues. See programm pani proovile õpilaste leidlikkuse. Lapsed said lahendada ülesandeid, kasutades loodusõpetuse tunnis juba õpitud teadmisi ja oskusi, nt said orienteeruda kaardi ja ilmakaarte abil, positsioneerida end maa- ja loodusmärke tuvastades ja kasutada navigatsiooniseadmeid oma asukoha määramiseks. Õppimise tegi toredaks uues kuues mäng „Laevade pommitamine“.
#randvererohelinekool #KIKõppekäik