04.06.24

8. klassid KIK õppekäigul Purekkari neemel

8. klassid (8.a, 8.b, 8.c, 8.sr, 8.h ja 8.s klass) käisid õppekäigul Purekkari neemel ja teemaks oli “Läänemeri ja rannakooslused”. Õpilased said grupiti ülesandeid, mis tuli ette valmistada (otsides taimi kohapeal ja infot internetist) ja seejärel ülejäänud klassile ette kanda. Peale väikest piknikupausi suunduti Purekkari neeme tippu, mis on mandi-Eesti kõige põhjapoolsem punkt. Õppekäik kulges ladusalt ja oli rikas teadmiste, kogemuste poolest. Loodusgiid oli tegevuse hästi läbi mõelnud ja suutis teavet jagada peaaegu kogu koosoldud aja vältel, ühtlasi rakendades noori jõukohases tegevuses. Eriklassidele oli õppekäik oma sisuliste ülesannete poolest kohati keeruline (lugemine, kõva hääleta esitlemine) ja nad vajasid sellisel puhul kõrvale pidevat tuge ja juhendamist.

#randvererohelinekool #KIKõppekäik