09.06.24

Harjumaa laulu- ja tantsupidu

9. juunil toimus Keilas Harjumaa laulu- ja tantsupidu “Meie vägi”, mille õnnestumisesse panustasid ka meie kooli kõik rahvatantsurühmad ja koorid – kokku üle 200 lapse!
Vaatamata heitlikule ilmale, jagus tantsulusti ja laulurõõmu nii osalejatele, saatjatele kui publikule.
Sügav kummardus juhendajatele Anli Ajale, Marika Pettile ja Leena Sirbile, kes meie lapsi uhkeks peoks ette valmistasid. Samuti tänud saatjatele, kes kahel päeval juhendajatele toeks olid! 🫶
Kui enamus õpilasi saab suve juba nautida, siis osasid rahvatantsijaid ootab juulikuus ees festival Itaalias. Püsige lainel!